PCV1E221MCL2GS
NichiconNichicon
PCV1E221MCL2GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCV1E221MCL2GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.PCV1E221MCL2GS.pdf2.PCV1E221MCL2GS.pdf3.PCV1E221MCL2GS.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCV1E221MCL2GS
Part Number PCV1E221MCL2GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 47679 pcs Arkusz danych 1.PCV1E221MCL2GS.pdf2.PCV1E221MCL2GS.pdf3.PCV1E221MCL2GS.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria PCV
Ripple Current @ High Frequency 3.8A @ 100kHz oceny -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy 493-4542-1 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 22 mOhm
szczegółowy opis 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF