PCV1C271MCL7GS
NichiconNichicon
PCV1C271MCL7GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCV1C271MCL7GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
Arkusze danych: 1.PCV1C271MCL7GS.pdf2.PCV1C271MCL7GS.pdf3.PCV1C271MCL7GS.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCV1C271MCL7GS
Part Number PCV1C271MCL7GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 96608 pcs Arkusz danych 1.PCV1C271MCL7GS.pdf2.PCV1C271MCL7GS.pdf3.PCV1C271MCL7GS.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria PCV
Ripple Current @ High Frequency 3.8A @ 100kHz oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy 493-4526-2 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 21 mOhm
szczegółowy opis 270µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 21 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 270µF