PCS1C680MCL1GS
NichiconNichicon
PCS1C680MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCS1C680MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
Arkusze danych: 1.PCS1C680MCL1GS.pdf2.PCS1C680MCL1GS.pdf3.PCS1C680MCL1GS.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCS1C680MCL1GS
Part Number PCS1C680MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 163009 pcs Arkusz danych 1.PCS1C680MCL1GS.pdf2.PCS1C680MCL1GS.pdf3.PCS1C680MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm) Seria PCS
Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 100kHz oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy 493-3982-2 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm
szczegółowy opis 68µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 68µF