PCR1E221MCL1GS
NichiconNichicon
PCR1E221MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCR1E221MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.PCR1E221MCL1GS.pdf2.PCR1E221MCL1GS.pdf3.PCR1E221MCL1GS.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCR1E221MCL1GS
Part Number PCR1E221MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45867 pcs Arkusz danych 1.PCR1E221MCL1GS.pdf2.PCR1E221MCL1GS.pdf3.PCR1E221MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria PCR
Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 100kHz oceny -
Opakowania Original-Reel® Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy 493-13753-6 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Żywotność @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.319" (8.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 24 mOhm
szczegółowy opis 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 4000 Hrs @ 125°C Pojemność 220µF