PCF1D390MCL1GS
NichiconNichicon
PCF1D390MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCF1D390MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 39UF 20% 20V SMD
Arkusze danych: 1.PCF1D390MCL1GS.pdf2.PCF1D390MCL1GS.pdf3.PCF1D390MCL1GS.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCF1D390MCL1GS
Part Number PCF1D390MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 39UF 20% 20V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 149623 pcs Arkusz danych 1.PCF1D390MCL1GS.pdf2.PCF1D390MCL1GS.pdf3.PCF1D390MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 20V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria PCF
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy 493-14022-2
PCF1D390MCL1GS-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 45 mOhm
szczegółowy opis 39µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 39µF