PCF1A471MCL1GS
NichiconNichicon
PCF1A471MCL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PCF1A471MCL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V SMD
Arkusze danych: 1.PCF1A471MCL1GS.pdf2.PCF1A471MCL1GS.pdf3.PCF1A471MCL1GS.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PCF1A471MCL1GS
Part Number PCF1A471MCL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 59955 pcs Arkusz danych 1.PCF1A471MCL1GS.pdf2.PCF1A471MCL1GS.pdf3.PCF1A471MCL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria PCF
Ripple Current @ High Frequency 4.6A @ 100kHz oceny -
Opakowania Original-Reel® Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy 493-2996-6 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 16 mOhm
szczegółowy opis 470µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 470µF