LQSW6391MELB40
NichiconNichicon
LQSW6391MELB40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LQSW6391MELB40
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: 1.LQSW6391MELB40.pdf2.LQSW6391MELB40.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LQSW6391MELB40
Part Number LQSW6391MELB40 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18907 pcs Arkusz danych 1.LQSW6391MELB40.pdf2.LQSW6391MELB40.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria LQS Ripple Current @ Low Frequency 1.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3023A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-7800
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 390µF Aplikacje General Purpose