LQR2W681MSECBN
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LQR2W681MSECBN
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: 1.LQR2W681MSECBN.pdf2.LQR2W681MSECBN.pdf3.LQR2W681MSECBN.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LQR2W681MSECBN
Part Number LQR2W681MSECBN Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 3558 pcs Arkusz danych 1.LQR2W681MSECBN.pdf2.LQR2W681MSECBN.pdf3.LQR2W681MSECBN.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria LQR Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.500" (12.70mm) Wysokość - Siedzą (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 680µF Aplikacje General Purpose