LNT2E472MSE
NichiconNichicon
LNT2E472MSE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LNT2E472MSE
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Arkusze danych: 1.LNT2E472MSE.pdf2.LNT2E472MSE.pdf3.LNT2E472MSE.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LNT2E472MSE
Part Number LNT2E472MSE Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2411 pcs Arkusz danych 1.LNT2E472MSE.pdf2.LNT2E472MSE.pdf3.LNT2E472MSE.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.500" Dia (63.50mm)
Seria LNT Ripple Current @ Low Frequency 5.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.08A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals Inne nazwy 493-9018
LNT2E472MSE-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 1.126" (28.60mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 4700µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LNT2E332MSE
LNT2E332MSE
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 3300UF 20% 250V SCREW
Na stanie: 2715 pcs
Pobieranie: LNT2E332MSE.pdf
RFQ
LNT2E472MSEB
LNT2E472MSEB
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW