LNT2E152MSE
NichiconNichicon
LNT2E152MSE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LNT2E152MSE
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW
Arkusze danych: 1.LNT2E152MSE.pdf2.LNT2E152MSE.pdf3.LNT2E152MSE.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LNT2E152MSE
Part Number LNT2E152MSE Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4695 pcs Arkusz danych 1.LNT2E152MSE.pdf2.LNT2E152MSE.pdf3.LNT2E152MSE.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.008" Dia (51.00mm)
Seria LNT Ripple Current @ Low Frequency 2.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.88A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals Inne nazwy 493-9015
LNT2E152MSE-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.866" (22.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose