LNT2D473MSE
NichiconNichicon
LNT2D473MSE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LNT2D473MSE
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47000UF 20% 200V SCREW
Arkusze danych: 1.LNT2D473MSE.pdf2.LNT2D473MSE.pdf3.LNT2D473MSE.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 349 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 349 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LNT2D473MSE
Part Number LNT2D473MSE Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47000UF 20% 200V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 349 pcs Arkusz danych 1.LNT2D473MSE.pdf2.LNT2D473MSE.pdf3.LNT2D473MSE.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.543" Dia (90.00mm)
Seria LNT Ripple Current @ Low Frequency 19.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.88A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals Inne nazwy 493-9012
LNT2D473MSE-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 1.252" (31.80mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 10.000" (254.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 47000µF Aplikacje General Purpose