LNT2D223MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LNT2D223MSEN
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Arkusze danych: 1.LNT2D223MSEN.pdf2.LNT2D223MSEN.pdf3.LNT2D223MSEN.pdf
Stan magazynowy 925 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 925 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LNT2D223MSEN
Part Number LNT2D223MSEN Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 925 pcs Arkusz danych 1.LNT2D223MSEN.pdf2.LNT2D223MSEN.pdf3.LNT2D223MSEN.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.543" Dia (90.00mm)
Seria LNT Ripple Current @ Low Frequency 15.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.12A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.252" (31.80mm) Wysokość - Siedzą (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22000µF Aplikacje General Purpose