LNT2C153MSE
NichiconNichicon
LNT2C153MSE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LNT2C153MSE
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 160V SCREW
Arkusze danych: 1.LNT2C153MSE.pdf2.LNT2C153MSE.pdf3.LNT2C153MSE.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LNT2C153MSE
Part Number LNT2C153MSE Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 160V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1981 pcs Arkusz danych 1.LNT2C153MSE.pdf2.LNT2C153MSE.pdf3.LNT2C153MSE.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.000" Dia (76.20mm)
Seria LNT Ripple Current @ Low Frequency 9.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.76A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals Inne nazwy 493-8997
LNT2C153MSE-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 1.252" (31.80mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 15000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 15000µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LNT2C153MSEN
LNT2C153MSEN
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 15000UF 20% 160V SCREW