LNT2A473MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LNT2A473MSEN
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW
Arkusze danych: 1.LNT2A473MSEN.pdf2.LNT2A473MSEN.pdf3.LNT2A473MSEN.pdf
Stan magazynowy 710 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 710 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LNT2A473MSEN
Part Number LNT2A473MSEN Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 710 pcs Arkusz danych 1.LNT2A473MSEN.pdf2.LNT2A473MSEN.pdf3.LNT2A473MSEN.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.543" Dia (90.00mm)
Seria LNT Ripple Current @ Low Frequency 17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.5A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 1.252" (31.80mm) Wysokość - Siedzą (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 47000µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LNT2A333MSEN
LNT2A333MSEN
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW
Na stanie: 919 pcs
Pobieranie: LNT2A333MSEN.pdf
RFQ
LNT2A473MSE
LNT2A473MSE
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW