LNT1C334MSE
NichiconNichicon
LNT1C334MSE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LNT1C334MSE
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330000UF 20% 16V SCREW
Arkusze danych: 1.LNT1C334MSE.pdf2.LNT1C334MSE.pdf3.LNT1C334MSE.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LNT1C334MSE
Part Number LNT1C334MSE Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330000UF 20% 16V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1721 pcs Arkusz danych 1.LNT1C334MSE.pdf2.LNT1C334MSE.pdf3.LNT1C334MSE.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.000" Dia (76.20mm)
Seria LNT Ripple Current @ Low Frequency 20.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.69A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals Inne nazwy 493-8918
LNT1C334MSE-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 1.252" (31.80mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330000µF Aplikacje General Purpose