LNR2D103MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LNR2D103MSEB
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW
Arkusze danych: LNR2D103MSEB.pdf
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LNR2D103MSEB
Part Number LNR2D103MSEB Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 1827 pcs Arkusz danych LNR2D103MSEB.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.500" Dia (63.50mm)
Seria LNR Ripple Current @ Low Frequency 9.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.76A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.126" (28.60mm)
Wysokość - Siedzą (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Pojemność 10000µF