LNR1C684MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LNR1C684MSEN
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 680000UF 20% 16V SCREW
Arkusze danych: LNR1C684MSEN.pdf
Stan magazynowy 773 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 773 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LNR1C684MSEN
Part Number LNR1C684MSEN Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 680000UF 20% 16V SCREW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 773 pcs Arkusz danych LNR1C684MSEN.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.543" Dia (90.00mm)
Seria LNR Ripple Current @ Low Frequency 33A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 37.95A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.252" (31.80mm)
Wysokość - Siedzą (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 680000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Pojemność 680000µF