LLS2Z471MELA
NichiconNichicon
LLS2Z471MELA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS2Z471MELA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS2Z471MELA.pdf2.LLS2Z471MELA.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS2Z471MELA
Part Number LLS2Z471MELA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48436 pcs Arkusz danych 1.LLS2Z471MELA.pdf2.LLS2Z471MELA.pdf
Napięcie - znamionowe 180V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria LLS Ripple Current @ Low Frequency 2.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.12A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-2482
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose