LLS2V221MELA
NichiconNichicon
LLS2V221MELA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS2V221MELA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS2V221MELA.pdf2.LLS2V221MELA.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS2V221MELA
Part Number LLS2V221MELA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 54488 pcs Arkusz danych 1.LLS2V221MELA.pdf2.LLS2V221MELA.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria LLS Ripple Current @ Low Frequency 1.53A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1879A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Pojemność 220µF