LLS2V121MELZ
NichiconNichicon
LLS2V121MELZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS2V121MELZ
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS2V121MELZ.pdf2.LLS2V121MELZ.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS2V121MELZ
Part Number LLS2V121MELZ Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62720 pcs Arkusz danych 1.LLS2V121MELZ.pdf2.LLS2V121MELZ.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria LLS Ripple Current @ Low Frequency 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4872A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 120µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Pojemność 120µF