LLS2G221MELZ
NichiconNichicon
LLS2G221MELZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS2G221MELZ
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS2G221MELZ.pdf2.LLS2G221MELZ.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS2G221MELZ
Part Number LLS2G221MELZ Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55253 pcs Arkusz danych 1.LLS2G221MELZ.pdf2.LLS2G221MELZ.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria LLS Ripple Current @ Low Frequency 1.58A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.2594A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-2577
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose