LLS2A332MELB
NichiconNichicon
LLS2A332MELB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS2A332MELB
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS2A332MELB.pdf2.LLS2A332MELB.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS2A332MELB
Part Number LLS2A332MELB Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48037 pcs Arkusz danych 1.LLS2A332MELB.pdf2.LLS2A332MELB.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria LLS Ripple Current @ Low Frequency 4.18A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.807A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-7310
LLS2A332MELB-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose