LLS2A182MELB
NichiconNichicon
LLS2A182MELB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS2A182MELB
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS2A182MELB.pdf2.LLS2A182MELB.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS2A182MELB
Part Number LLS2A182MELB Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 39333 pcs Arkusz danych 1.LLS2A182MELB.pdf2.LLS2A182MELB.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria LLS Ripple Current @ Low Frequency 2.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.944A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Pojemność 1800µF