LLS1C473MELB
NichiconNichicon
LLS1C473MELB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS1C473MELB
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS1C473MELB.pdf2.LLS1C473MELB.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS1C473MELB
Part Number LLS1C473MELB Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45204 pcs Arkusz danych 1.LLS1C473MELB.pdf2.LLS1C473MELB.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria LLS Ripple Current @ Low Frequency 6.93A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.9695A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-7253
LLS1C473MELB-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Pojemność 47000µF Aplikacje General Purpose