LLS1C183MELZ
NichiconNichicon
LLS1C183MELZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLS1C183MELZ
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 18000UF 20% 16V SNAP
Arkusze danych: 1.LLS1C183MELZ.pdf2.LLS1C183MELZ.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLS1C183MELZ
Part Number LLS1C183MELZ Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 18000UF 20% 16V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 91680 pcs Arkusz danych 1.LLS1C183MELZ.pdf2.LLS1C183MELZ.pdf
Tolerancja 18000µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.394" (10.00mm)
Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm) Seria LLS
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
tętnienia prądu Polar Polaryzacja Radial, Can - Snap-In
Pitch - Złącze 16V Package / Case -
Inne nazwy 493-13904
LLS1C183MELZ-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Kondensatory 3.98A @ 120Hz Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Numer części producenta LLS1C183MELZ Żywotność @ Temp. -
Impedancja - Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis 18000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP ALUM 18000UF 20% 16V SNAP Aplikacje 3000 Hrs @ 85°C