LLG2W151MELZ30
NichiconNichicon
LLG2W151MELZ30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLG2W151MELZ30
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: 1.LLG2W151MELZ30.pdf2.LLG2W151MELZ30.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLG2W151MELZ30
Part Number LLG2W151MELZ30 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 44599 pcs Arkusz danych 1.LLG2W151MELZ30.pdf2.LLG2W151MELZ30.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria LLG Ripple Current @ Low Frequency 1.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4872A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-16539
LLG2W151MELZ30-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 150µF Aplikacje General Purpose