LLG2C152MELZ50
NichiconNichicon
LLG2C152MELZ50 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LLG2C152MELZ50
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Arkusze danych: 1.LLG2C152MELZ50.pdf2.LLG2C152MELZ50.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LLG2C152MELZ50
Part Number LLG2C152MELZ50 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 27171 pcs Arkusz danych 1.LLG2C152MELZ50.pdf2.LLG2C152MELZ50.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria LLG Ripple Current @ Low Frequency 3.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.1A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-7202
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1500µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose