LKSN2392MESB
Przegląd produktów
Part Number: LKSN2392MESB
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 56V SNAP IN
Arkusze danych: LKSN2392MESB.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LKSN2392MESB
Part Number LKSN2392MESB Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 56V SNAP IN Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 29574 pcs Arkusz danych LKSN2392MESB.pdf
Napięcie - znamionowe 56V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria LKS Ripple Current @ Low Frequency 2.6A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3900µF 56V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 3900µF Aplikacje Audio