LKSA2472MESC
Przegląd produktów
Part Number: LKSA2472MESC
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 42V SNAP IN
Arkusze danych: LKSA2472MESC.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LKSA2472MESC
Part Number LKSA2472MESC Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 42V SNAP IN Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 31365 pcs Arkusz danych LKSA2472MESC.pdf
Napięcie - znamionowe 42V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria LKS Ripple Current @ Low Frequency 2.5A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4700µF 42V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4700µF Aplikacje Audio