LKSA2222MESY
Przegląd produktów
Part Number: LKSA2222MESY
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 42V SNAP IN
Arkusze danych: LKSA2222MESY.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LKSA2222MESY
Part Number LKSA2222MESY Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 42V SNAP IN Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 49015 pcs Arkusz danych LKSA2222MESY.pdf
Napięcie - znamionowe 42V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.787" Dia (20.00mm)
Seria LKS Ripple Current @ Low Frequency 1.55A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2200µF 42V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 2200µF Aplikacje Audio