LKSA2103MESA
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LKSA2103MESA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 42V SNAP IN
Arkusze danych: LKSA2103MESA.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LKSA2103MESA
Part Number LKSA2103MESA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 42V SNAP IN Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 26311 pcs Arkusz danych LKSA2103MESA.pdf
Napięcie - znamionowe 42V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria LKS Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 10000µF 42V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 10000µF Aplikacje Audio