LKS2A272MESA
Przegląd produktów
Part Number: LKS2A272MESA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP IN
Arkusze danych: LKS2A272MESA.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LKS2A272MESA
Part Number LKS2A272MESA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP IN Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 21375 pcs Arkusz danych LKS2A272MESA.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria LKS Ripple Current @ Low Frequency 3.2A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 2700µF Aplikacje Audio