LKS1J472MESA
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LKS1J472MESA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Arkusze danych: LKS1J472MESA.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LKS1J472MESA
Part Number LKS1J472MESA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22577 pcs Arkusz danych LKS1J472MESA.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria LKS Ripple Current @ Low Frequency 3A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4700µF Aplikacje Audio