LGY2C102MELB
NichiconNichicon
LGY2C102MELB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LGY2C102MELB
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Arkusze danych: LGY2C102MELB.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LGY2C102MELB
Part Number LGY2C102MELB Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24000 pcs Arkusz danych LGY2C102MELB.pdf
Tolerancja 1000µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.394" (10.00mm)
Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm) Seria LGY
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
tętnienia prądu Polar Polaryzacja Radial, Can - Snap-In
Pitch - Złącze 160V Package / Case -
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Ilość Kondensatory 2.2A @ 120Hz
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks Numer części producenta LGY2C102MELB
Żywotność @ Temp. - Impedancja -
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) Rozszerzony opis 1000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Opis CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Aplikacje 7000 Hrs @ 105°C