LGU2Z561MELA
NichiconNichicon
LGU2Z561MELA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LGU2Z561MELA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Arkusze danych: 1.LGU2Z561MELA.pdf2.LGU2Z561MELA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje LGU2Z561MELA
Part Number LGU2Z561MELA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 56426 pcs Arkusz danych 1.LGU2Z561MELA.pdf2.LGU2Z561MELA.pdf
Napięcie - znamionowe 180V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria LGU Ripple Current @ Low Frequency 1.67A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.505A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-2666
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 560µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 560µF Aplikacje General Purpose