LGU2P681MELC
NichiconNichicon
LGU2P681MELC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LGU2P681MELC
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP
Arkusze danych: 1.LGU2P681MELC.pdf2.LGU2P681MELC.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LGU2P681MELC
Part Number LGU2P681MELC Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36124 pcs Arkusz danych 1.LGU2P681MELC.pdf2.LGU2P681MELC.pdf
Napięcie - znamionowe 220V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria LGU Ripple Current @ Low Frequency 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.67A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-2739
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 35 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 680µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 680µF Aplikacje General Purpose