LGU2G151MELZ
NichiconNichicon
LGU2G151MELZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LGU2G151MELZ
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: 1.LGU2G151MELZ.pdf2.LGU2G151MELZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje LGU2G151MELZ
Part Number LGU2G151MELZ Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60925 pcs Arkusz danych 1.LGU2G151MELZ.pdf2.LGU2G151MELZ.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria LGU Ripple Current @ Low Frequency 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2584A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-2790
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 150µF Aplikacje General Purpose