LGU2F181MELZ
NichiconNichicon
LGU2F181MELZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LGU2F181MELZ
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Arkusze danych: 1.LGU2F181MELZ.pdf2.LGU2F181MELZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje LGU2F181MELZ
Part Number LGU2F181MELZ Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62261 pcs Arkusz danych 1.LGU2F181MELZ.pdf2.LGU2F181MELZ.pdf
Napięcie - znamionowe 315V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria LGU Ripple Current @ Low Frequency 920mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3156A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-8489
LGU2F181MELZ-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 180µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 180µF Aplikacje General Purpose