LGU2D102MELA
NichiconNichicon
LGU2D102MELA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LGU2D102MELA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: 1.LGU2D102MELA.pdf2.LGU2D102MELA.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LGU2D102MELA
Part Number LGU2D102MELA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 38333 pcs Arkusz danych 1.LGU2D102MELA.pdf2.LGU2D102MELA.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria LGU Ripple Current @ Low Frequency 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-2710
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose