LGNW6121MELY35
NichiconNichicon
LGNW6121MELY35 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LGNW6121MELY35
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: 1.LGNW6121MELY35.pdf2.LGNW6121MELY35.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LGNW6121MELY35
Part Number LGNW6121MELY35 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 49729 pcs Arkusz danych 1.LGNW6121MELY35.pdf2.LGNW6121MELY35.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.787" Dia (20.00mm)
Seria LGN Ripple Current @ Low Frequency 810mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1583A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-8368
LGNW6121MELY35-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 120µF Aplikacje General Purpose