LGJ2Z121MELY15
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LGJ2Z121MELY15
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 180V SNAP
Arkusze danych: 1.LGJ2Z121MELY15.pdf2.LGJ2Z121MELY15.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LGJ2Z121MELY15
Part Number LGJ2Z121MELY15 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 180V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 49970 pcs Arkusz danych 1.LGJ2Z121MELY15.pdf2.LGJ2Z121MELY15.pdf
Napięcie - znamionowe 180V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.787" Dia (20.00mm)
Seria LGJ Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 750mA @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 120µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 120µF