LGGW6331MELA45
NichiconNichicon
LGGW6331MELA45 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LGGW6331MELA45
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: 1.LGGW6331MELA45.pdf2.LGGW6331MELA45.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LGGW6331MELA45
Part Number LGGW6331MELA45 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23724 pcs Arkusz danych 1.LGGW6331MELA45.pdf2.LGGW6331MELA45.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria LGG Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5525A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-8207
LGGW6331MELA45-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose