LDQ2G151MERZGA
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LDQ2G151MERZGA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: LDQ2G151MERZGA.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LDQ2G151MERZGA
Part Number LDQ2G151MERZGA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20888 pcs Arkusz danych LDQ2G151MERZGA.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia x 1.575" L (22.00mm x 40.00mm)
Seria LDQ Ripple Current @ Low Frequency 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2584A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.335" (8.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 150µF