LDQ2D471MERYGA
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LDQ2D471MERYGA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: LDQ2D471MERYGA.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LDQ2D471MERYGA
Part Number LDQ2D471MERYGA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25837 pcs Arkusz danych LDQ2D471MERYGA.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.787" Dia x 1.772" L (20.00mm x 45.00mm)
Seria LDQ Ripple Current @ Low Frequency 1.45A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.175A @ 50kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 470µF