LAS2W121MELB25
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LAS2W121MELB25
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu 450V 120UF 20% RAPID CHARGE CAN
Arkusze danych: LAS2W121MELB25.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LAS2W121MELB25
Part Number LAS2W121MELB25 Producent Nichicon
Opis 450V 120UF 20% RAPID CHARGE CAN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36317 pcs Arkusz danych LAS2W121MELB25.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria LAS Ripple Current @ Low Frequency 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 885.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-17713
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 120µF Aplikacje General Purpose