LAK2G331MELC40
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LAK2G331MELC40
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: 1.LAK2G331MELC40.pdf2.LAK2G331MELC40.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LAK2G331MELC40
Part Number LAK2G331MELC40 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16097 pcs Arkusz danych 1.LAK2G331MELC40.pdf2.LAK2G331MELC40.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria LAK Ripple Current @ Low Frequency 1.21A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.392A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF