F971V684KAA
NichiconNichicon
F971V684KAA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F971V684KAA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP TANT 0.68UF 35V 10% 1206
Arkusze danych: F971V684KAA.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F971V684KAA
Part Number F971V684KAA Producent Nichicon
Opis CAP TANT 0.68UF 35V 10% 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 326245 pcs Arkusz danych F971V684KAA.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 35V
Rodzaj Molded Tolerancja 0.68µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Dostawca urządzeń Pakiet A
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria F97
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 1206 (3216 Metric)
Inne nazwy 493-6620-2 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta F971V684KAA Żywotność @ Temp. 7.6 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm) cechy High Reliability
Rozszerzony opis 0.68µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 7.6 Ohm ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Opis CAP TANT 0.68UF 35V 10% 1206 Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
F971V475KCC
F971V475KCC
Producenci: Nichicon
Opis: CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312