F971C156MCC
NichiconNichicon
F971C156MCC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F971C156MCC
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP TANT 15UF 16V 20% 2312
Arkusze danych: F971C156MCC.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F971C156MCC
Part Number F971C156MCC Producent Nichicon
Opis CAP TANT 15UF 16V 20% 2312 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 139073 pcs Arkusz danych F971C156MCC.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 16V
Rodzaj Molded Tolerancja 15µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Dostawca urządzeń Pakiet C
Rozmiar / Wymiar 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Seria F97
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 2312 (6032 Metric)
Inne nazwy F971C156MCC-ND temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta F971C156MCC Żywotność @ Temp. 1.2 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max) 0.106" (2.70mm) cechy High Reliability
Rozszerzony opis 15µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP TANT 15UF 16V 20% 2312 Aplikacje -