F951D226KBAAQ2
NichiconNichicon
F951D226KBAAQ2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F951D226KBAAQ2
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP TANT 22UF 20V 10% 1210
Arkusze danych: F951D226KBAAQ2.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F951D226KBAAQ2
Part Number F951D226KBAAQ2 Producent Nichicon
Opis CAP TANT 22UF 20V 10% 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 187018 pcs Arkusz danych F951D226KBAAQ2.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 20V
Rodzaj Conformal Coated Tolerancja 22µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Dostawca urządzeń Pakiet B
Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Seria F95, Frameless™
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 1411 (3528 Metric)
Inne nazwy 493-4283-2 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta F951D226KBAAQ2 Żywotność @ Temp. 800 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm) cechy General Purpose
Rozszerzony opis 22µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 800 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Opis CAP TANT 22UF 20V 10% 1210 Aplikacje -