F951C106MSAAQ2
NichiconNichicon
F951C106MSAAQ2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F951C106MSAAQ2
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP TANT 10UF 16V 20% 1206
Arkusze danych: F951C106MSAAQ2.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F951C106MSAAQ2
Part Number F951C106MSAAQ2 Producent Nichicon
Opis CAP TANT 10UF 16V 20% 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 147955 pcs Arkusz danych F951C106MSAAQ2.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 16V
Rodzaj Conformal Coated Tolerancja 10µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Dostawca urządzeń Pakiet S
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria F95, Frameless™
Stan RoHS Cut Tape (CT) Polaryzacja 1206 (3216 Metric)
Inne nazwy 493-2942-1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta F951C106MSAAQ2 Żywotność @ Temp. 2 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm) cechy General Purpose
Rozszerzony opis 10µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 2 Ohm ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP TANT 10UF 16V 20% 1206 Aplikacje -